Hakkımızda

Doğuş Emlak Gayrimenkul Hakkımızda

METİN AKÇAY tarafından kurulan ve 17.02.2015 tarihinde resmi olarak hizmete giren DOĞUŞ EMLAK & GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK yenilikçi, dürüst, ilkelerine bağlı, prensipli, sistemli ve günün şartlarına göre modern teknolojiyi de kullanarak hizmet veren gayrimenkul ofisidir. 

   17.02.2012 tarihine kadar işlerimizi gecici bir ofiste yürüttük. Ancak bu tarihten sonra gelen talepler  neticesin de YEŞİLCE MAHALLESİ DEVLET KARAYOLU CADDESİ NO:236/A ARSİN/TRABZON adresindeki yeni işyerimizi açtık.

   Günümüz piyasasında Gayrimenkul  işleri ile uğraşan meslektaşlarımızın saygınlık konusundaki sıkıntıları da göz önüne alınarak işlerimizi yürüttük ve bu titizlikle de yürütmekteyiz. Satışların sadece maddi bir olay olmadığını bunun bir de manevi tarafının olduğunu alan ve satan müşterilerimize sürekli hatırlatarak işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

   Ofisimize gelen veya bizimle iletişime geçenlerin istekleri doğrultusunda önce işin doğrusunu anlayarak ve anlatarak yola çıkılmaktadır. Bütün alternatifler değerlendirilmekte ve ondan sonra izlenecek yol ortaklaşa alınan kararlar doğrultusunda yapılmakta ve gerçekleştirilmektedir. Ne istediğini bilmeyen müşteri zor olduğu bilinci ile önce bilinçlendirilmekte ve ona göre hareket edilmektedir. Bizim için ne istediğnini bilen müşteri her zaman daha avantajlıdır.  

   Sadece alım-satım yapanlara değil geleceğe dönük yatırım yapmayı planlayan, düşünen ve yapacaklara da aynı titizlikle yaklaşılmakta ve bu doğrultuda müşteriler yönlendirilip işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

 Son kararınızı vermeden önce bizimle görüşmenizin profesyonel hizmetimizi görmenizi tavsiye ederiz. 

                                                                                                                                             Saygılarımızla,

                                                                                                                                             METİN AKÇAY

Paylaş: